ANIČKINE BLUDISKO

V našom bludisku nik nezablúdi. Žiadny strach! Len vstúpte do vnútra, ešte nik tu nezostal naveky :). Skrývajte sa tu len pred kamarátmi, nie pred rodičmi a babkami.

MINIZOO

Určite Nás poznáte. Sme mláďatká z dvora. Veľmi sa Nám tu páči a gazdovia sa o nás príkladne starajú. Máme jedlo, vodu a pekný výbeh. Celý deň sa najviac tešíme na Vás - deti.

PIRÁTSKA LOĎ

Zažite úžasné námorné dobrodružstvo na pirátskej lodi. Chyť sa kormidla, vytiahni kotvu a môžeš sa plaviť do neznáma. Pozor na nepriateľské lode a morské príšery, more je zradné.

VODNÉ HRY

Najdrahšia vec na Zemi, kvapká, tečie, valí sa, strieka... nič nie je vzácnejšie ako voda. Tu sa môžeš hrať a sledovať Náš vodný minisvet.

HRADBY ANIČKY

Legenda hovorí o pevnosti na Aničke. Každý hrad sa potreboval brániť pred nepriateľmi a mal svoje hradby. Ak vyleziete na vežičky uvidíte ďaleko do diaľky a možno v kríkoch aj čarovné prasiatko :)

DETSKÝ ZÁHON

Určite všetci viete, že zelenina, ani ovocie nerastú na pultoch obchodov :). Tu sa môžte postarať o vlastnú úrodu. Vyskúšajte si to, nie je to jednoduché.

PREKÁŽKOVÁ DRÁHA

Otestuj svoju obratnosť, šikovnosť, balans a silu. Prerúčkuj opičiu dráhu a vylez na vrchol pyramídy. Veveričky sa určite pozerajú, ako sa ti darí, no čas ti nemerajú :)

TRAMPOLÍNY

Vyskáčte sa do sýtosti, vyššie ako klokan. Je skvelé, že dokážete urobiť salto, ale tu to radšej neskúšaj. Dávajte pozor nielen na seba, ale i na ostatných kamarátov.

PIESKOVISKO

Vitajte na púšti, postavte si hrad, priekopy, vlastné mesto. Pozor, chráňte sa pred slnkom a nezabudnite na vodu, ste predsa na púšti.

Detský areál je určený pre rodičov s deťmi vo veku 1 až 12 rokov. Detský areál nie je dozorovaný. Deti smú navštevovať detské ihrisko a používať zariadenia inštalované v areáli len v sprievode dospelej osoby a na zodpovednosť rodiča. Rodič je zodpovedná osoba plne zodpovedá za pobyt dieťaťa v detskom areáli, za nehody a úrazy dieťaťa bez dozoru, za poškodenie zariadení inštalovaných v areáli a za znečistenie Areálu. Prosíme, zabráňte deťom prístup na atrakcie ak je povrch klzký alebo viditeľne poškodený. Zvážte prosím pobyt detí pri nevhodnom počasí a vysokých teplotách. Zabezpečte prosím dieťatu dostatok tekutín a odpočinku. Nevstupujte prosím na atrakcie s jedlom a nápojmi. Ďakujeme, Váš Areál Anička.