Divadlo Anička, sa nachádza v priestoroch obľúbeného rodinného rekreačného Areálu Anička v Košiciach. Máme otvorené svoje brány pre malých i veľkých, pre milovníkov rozprávok, dobrej zábavy, humoru a činohry.


Sme producentmi známych ľadových šou, ako „Máša a medveď na ľade“ , či „Angry Birds on Ice“ s dlhoročnými skúsenosťami hudobných vystúpení. Tvoríme a realizujeme kultúrne projekty. Spolu s partnerskými divadlami predstavujeme divadelnú tvorbu. Našou ambíciou je uvádzať autorské predstavenia a kvalitný materiál, prinášať kultúru nielen pred deti ale pre všetky vekové skupiny .Divadelná sála ponúka príjemné prostredie a pohodlné sedenie pre 80 divákov. Je ako stvorená pre firemné teambuildingy, výročia, oslavy, konferencie, školenia, firemné prezentácie a samozrejme hudobné vystúpenia, zábavné Stand-Upy a pod. Špičková technika a chutné občerstvenie dotvoria jedinečnú komornú atmosféru a počas leta si predstavenia môžete vychutnať aj pod šírim nebom.

Príďte sa s nami stratiť do sveta fantázie, stretnite obľúbené princezné aj odvážnych hrdinov, užite si predstavenia, vypočujte dobrú hudbu a zatancujte si!

REFERENCIE

DIVADLO BABADLO - DIVADLO KONTRA - DIVADLO NA SÍDLISKU - DIVADLO CROCUS - DOROTKA Z FIDORKOVA - DIVADLO POD BALKÓNOM - DIVADLO NA PREDMESTÍ - DIVADLO ETUDY - TOM A ELO - LALYRA ACADEMY - KÚZELNÍK GABI - PALI A PALI - STRÝKO BALTAZÁR - SRANDA BANDA - USMIEVANKA - UJO ĽUBO - DIVADLO PORTAL - DIVADLO ACTORES - DIVADLO ACTOR - DIVADLO CILILING - KÚZELNÁ FYZIKA - KNIŽNICA PRE MLÁDEŽ MESTA KOŠICE
...

80 miest na sedenie / plocha javiska 20 m² + 20 m² pod javiskom / profesionálne ozvučenie a svetlá

predstavenia pre deti / koncerty pre deti a dospelých / tematický program počas celého roka
hudobné a tanečné večery / činohry / komédie